• Türkçe
  • İngilizce
  • Çince
Teşvik Uygulama
resim

Teşvik Strateji Geliştirme & Uygulama

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hem sıfırdan yatırım hem de genişleme yatırımı projeleri için başlangıç maliyetlerinin en aza indirilmesi ve yatırım getirilerinin hızlandırılmasını destekleyen kapsamlı yatırım teşvik programları sunmaktadır.

Bu teşvikler aynı zamanda teknoloji transferi ve ekonomik kalkınma için önemli alanlar olarak sınıflandırılan öncelikli sektörlerdeki projeler için de uyarlanabilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti yatırımcılara; Ar-Ge ve inovasyon projeleri ve ilâve istihdam için sunduğu destek programlarının yanı sıra ihracatçılara çeşitli hibeler, teşvikler ve krediler yoluyla da destek olmaktadır.

Yatırım Fırsatları

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Türkiye'ye yatırım yapmak isteyen firmalara birçok fırsat sunmaktadır. Bunların arasında Yatırım Teşvikleri, İstihdam Teşvikleri, Ar-Ge ve Tasarım Teşvikleri, Bölgesel Yönetim Merkezi Teşvikleri, İhracat Teşvikleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Yatırımcılar özellikle kendi çalışma alanlarına yönelik çok sayıdaki teşvikten yararlanabilmektedir. Yatırıma başlamadan sağlanan hibeler, Kurumlar Vergisi İndirimi / Muafiyeti, Arazi Tahsisi, Enerji Desteği, Sermaye Katkısı ve Satın Alma Garantisi bunlardan sadece birkaçıdır.

Bu teşvikler, mevcut gereksinimler ve piyasa şartları çerçevesinde sanayicilerin ve yatırımcıların ihtiyaçlarına göre sürekli olarak güncellenmektedir.

Deneyim, Kazandırır

Corintco, 15 binin üzerinde teşvik projesinin uygulama deneyimine sahip uzman kadrosuyla sizlere; yönetim, strateji belirleme, proje hazırlama ve sonuçlandırma süreçlerinin tamamını kapsayan hizmetleri sunmaktadır. Bu çerçevede Corintco, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sunduğu dünyadaki örneklerine göre en kapsamlı teşvik destekleriyle sizin ihtiyaçlarınızın optimum noktada buluşmasına aracılık etmekte ve yatırımlarınızın en verimli şekilde hayata geçmesine destek olmaktadır.